Spółdzielnia Mieszkaniowa w Stargardzie
Os. Zachód A7
73-110 Stargard
tel. 91 834 34 84 do 85
fax 91 573 41 11
e-mail: sm@spoldzielniastargard.pl


Spółdzielnia pracuje w godzinach:
poniedziałek-środa, piątek
godz. od 7:00 do 15:00
czwartek godz. od 7:00 do 15:00

NIP: 854-001-12-76

Strefa członkowska

Logowanie

do

strony dla członków

Zaloguj się

Logowanie do Sytemu Ada-Net

UWAGA-wielokrotna próba wyświetlenia skutkować to może reakcją przeglądarek o braku dostępu lub o zbyt długim czasie odpowiedzi.  

Ada Net

ESOSystem Ada Net po zalogowaniu umożliwia sprawdzenie aktualnego salda przeglądanie historii wpłat, naliczeń czynszowych, rozliczeń C.O., rozliczeń wody. Aby uzyskać dostęp należy złożyć wniosek w sekretariacie Spółdzielni, lub w swojej administracji. Prosimy nie mylić systemu Ada-Net z częścią strony dostępnej wyłącznie dla członków Spółdzielni Mieszkaniowej w Stargardzie.
AdaNet_Instrukcja Użytkownika 
uniqa

Przetargi

Zaproszenie do złożenia oferty

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Stargardzie zwraca się z prośbą o złożenie oferty
na remontowe polegające na remoncie i rozbudowie altany śmietnikowej zlokalizowanej przy ul. Wita Stwosza 2 oraz ul. Chrobrego 9, 11, 13 w Stargardzie
wraz z robotami towarzyszącymi. Czytaj wszystko

Zaproszenie do złożenia oferty

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Stargardzie zaprasza do złożenia oferty na wymianę lamp jarzeniowych na oświetlenie typu LED w pomieszczeniach biurowych w budynku Zarządu, Administracji Osiedla Zachód – Letnie, Chopina, Pyrzyckie i Kluczewo – Lotnisko w Stargardzie. Czytaj wszystko

Zaproszenie do złożenia oferty

 

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Stargardzie zaprasza do złożenia oferty na wymianę pionu kanalizacyjnego w mieszkaniach nr 2, 4, 6, 8 w budynku mieszkalnym przy ul. Chopina 31  klatka E w Stargardzie.

Zakres robót obejmuje: Czytaj wszystko