Get Adobe Flash player
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Stargardzie
Os. Zachód A7
73-110 Stargard Szczeciński
tel. 91 834 34 84 do 85
fax 91 573 41 11
e-mail: sm@spoldzielniastargard.pl
Spółdzielnia pracuje w godzinach:
poniedziałek-środa, piątek
godz. od 7:00 do 15:00

czwartek godz. od 8:00 do 16:00

Strefa członkowska

Logowanie

do

strony dla członków

Zaloguj się

Logowanie do Sytemu Ada-Net

Nowość !!! - Zachęcamy do korzystania z Systemu AdaNet.  

Ada Net

ESOSystem Ada Net po zalogowaniu umożliwia sprawdzenie aktualnego salda przeglądanie historii wpłat, naliczeń czynszowych, rozliczeń C.O., rozliczeń wody. Aby uzyskać dostęp należy zapoznać się z regulaminem, wypełnić i wysłać Formularz rejestracji użytkownika na podany w formularzu adres e-mail zostanie wysłany Login i Hasło do systemu (dla osób posiadających więcej niż jeden lokal np. dodatkowo garaż lub inny lokal wystarczy jeden dostęp). Prosimy nie mylić systemu Ada-Net z częścią strony dostępnej wyłącznie dla członków Spółdzielni Mieszkaniowej w Stargardzie.
AdaNet_Instrukcja Użytkownika

Formularz rezygnacji


 
uniqa

Przetargi

Zaproszenie do złożenia oferty

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Stargardzie zaprasza do złożenia oferty na wykonanie remontu wejścia do budynku (od podwórka) oraz schodów terenowych przed wejściem                    do lokali użytkowych w miejscu obecnego murka w budynku przy ul. Piłsudskiego 13                   w Stargardzie.

  Czytaj dalej

Zaproszenie do złożenia oferty

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Stargardzie Administracja Osiedla Chopina zaprasza do złożenia oferty na:

Utwardzenie terenu wraz z montażem stojaka rowerowego trzy stanowiskowego przy ul. Wieniawskiego 29, kl. C w Stargardzie”

Przewidywany zakres robót obejmuje: Czytaj dalej

Zaproszenie do złożenia oferty

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Stargardzie zaprasza do złożenia oferty na wykonanie opaski budynku przy ul. Szewskiej 10 w Stargardzie.

Zakres robót obejmuje: Czytaj dalej

Zapytanie o cenę

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Stargardzie zaprasza do złożenia oferty cenowej na sprzedaż paliwa gazowego w Grupie Taryfowej: W-1.1; W-2.1; W-3.6; W-5 na rok 2018 dla zasobów Spółdzielni Mieszkaniowej w Stargardzie.

Czytaj dalej