Spółdzielnia Mieszkaniowa w Stargardzie
Os. Zachód A7
73-110 Stargard Szczeciński
tel. 91 834 34 84 do 85
fax 91 573 41 11
e-mail: sm@spoldzielniastargard.pl
Spółdzielnia pracuje w godzinach:
poniedziałek-środa, piątek
godz. od 7:00 do 15:00
czwartek godz. od 8:00 do 16:00

NIP: 854-001-12-76

Strefa członkowska

Logowanie

do

strony dla członków

Zaloguj się

Logowanie do Sytemu Ada-Net

Nowość !!! - Zachęcamy do korzystania z Systemu AdaNet.  

Ada Net

ESOSystem Ada Net po zalogowaniu umożliwia sprawdzenie aktualnego salda przeglądanie historii wpłat, naliczeń czynszowych, rozliczeń C.O., rozliczeń wody. Aby uzyskać dostęp należy zapoznać się z regulaminem, wypełnić i wysłać Formularz rejestracji użytkownika na podany w formularzu adres e-mail zostanie wysłany Login i Hasło do systemu (dla osób posiadających więcej niż jeden lokal np. dodatkowo garaż lub inny lokal wystarczy jeden dostęp). Prosimy nie mylić systemu Ada-Net z częścią strony dostępnej wyłącznie dla członków Spółdzielni Mieszkaniowej w Stargardzie.
AdaNet_Instrukcja Użytkownika

Formularz rezygnacji


 
uniqa

Działy Organizacyjne

Dział Organizacyjno – Mieszkaniowy

Tel. 91 834-34-84 do 86

NAZWISKO i IMIĘ wew Tel. kom.
Rybicka Aneta
Kierownik Działu
aneta.rybicka@spoldzielniastargard.pl
734 605-250-222
Andrukowicz Grażyna
Specjalista ds. członkowsko-mieszkaniowych
grazyna.andrukowicz@spoldzielniastargard.pl
739 512-252-084
Przybyszewska Julita
Inspektor ds. członkowsko-mieszkaniowych
julita.przybyszewska@spoldzielniastargard.pl
740 512-252-084
Smagowicz Ewa
Specjalista ds. obsługi lokali użytkowych i dzierżaw terenu
ewa.smagowicz@spoldzielniastargard.pl
 733 502-033-113
Stefaniuk Agnieszka
Asystent Zarządu agnieszka.stefaniuk@spoldzielniastargard.pl
 722 606-973-697
 738

Dział Finansowy

Tel. 91 834-34-84 do 86

NAZWISKO i IMIĘ wew Tel. kom.
Grabczak Edyta
Główny Księgowy
edyta.grabczak@spoldzielniastargard.pl
726
512-252-089
Michalczyk Joanna
Księgowa
joanna.michalczyk@spoldzielniastargard.pl
 727
Wyszyńska Agata

Specjalista ds. księgowości

agata.wyszynska@spoldzielniastargard.pl

 747
Famulska Beata
Księgowa
 727
Czuhan Dorota

Kierownik Działu Finansowego

dorota.czuhan@spoldzielniastargard.pl

 729 502-687-247
Monika Stępniak
Księgowa
 746
Plamowska Alicja

Inspektor ds. księgowości

alicja.plamowska@spoldzielniastargard.pl

 732
Mrozik Anna
Księgowa
anna.hajdus@spoldzielniastargard.pl
Sutkowska Teresa
Specjalista ds. księgowości
teresa.sutkowska@spoldzielniastargard.pl
 746
 730
Jelonek Wiesława
St. Inspektor ds. księgowości
wieslawa.jelonek@spoldzielniastargard.pl
 748
Emilia Zdanowicz
Księgowa
emilia.zdanowicz@spoldzielniastargard.pl
 730
Windykacje
Szabat Aneta

Księgowa

aneta.szabat@spoldzielniastargard.pl

 723 512-252-098
  Wiechcińska Lucyna
Specjalista
lucyna.wiechcinska@spoldzielniastargard.pl
725 512-252-098
 Tomczyk Renata
Księgowa
renata.tomczyk@spoldzielniastargard.pl
 724 512-252-098

Dział GZM

Tel. 91 834-34-84 do 86

NAZWISKO i IMIĘ wew Tel. kom.
Tomaszewska Krystyna
Kierownik Działu
krystyna.tomaszewska@spoldzielniastargard.pl
737 512-252-103
Zofia Janik 
Specjalista ds. GZM
 736
Śliwińska Ewa
Specjalista ds. GZM
ewa.sliwinska@spoldzielniastargard.pl
 735