Spółdzielnia Mieszkaniowa w Stargardzie
Os. Zachód A7
73-110 Stargard Szczeciński
tel. 91 834 34 84 do 85
fax 91 573 41 11
e-mail: sm@spoldzielniastargard.pl
Spółdzielnia pracuje w godzinach:
poniedziałek-środa, piątek
godz. od 7:00 do 15:00
czwartek godz. od 8:00 do 16:00

NIP: 854-001-12-76

Strefa członkowska

Logowanie

do

strony dla członków

Zaloguj się

Logowanie do Sytemu Ada-Net

Nowość !!! - Zachęcamy do korzystania z Systemu AdaNet.  

Ada Net

ESOSystem Ada Net po zalogowaniu umożliwia sprawdzenie aktualnego salda przeglądanie historii wpłat, naliczeń czynszowych, rozliczeń C.O., rozliczeń wody. Aby uzyskać dostęp należy zapoznać się z regulaminem, wypełnić i wysłać Formularz rejestracji użytkownika na podany w formularzu adres e-mail zostanie wysłany Login i Hasło do systemu (dla osób posiadających więcej niż jeden lokal np. dodatkowo garaż lub inny lokal wystarczy jeden dostęp). Prosimy nie mylić systemu Ada-Net z częścią strony dostępnej wyłącznie dla członków Spółdzielni Mieszkaniowej w Stargardzie.
AdaNet_Instrukcja Użytkownika

Formularz rezygnacji


 
uniqa

Rady Osiedli

Rada Osiedla Letnie

IMIĘ i NAZWISKO

FUNKCJA

Helena Jedynak

Przewodniczący Rady Osiedla Letnie

Zofia Wieleba

Z-ca Przewodniczącego Rady Osiedla Letnie

Sylwia Wolska

Sekretarz Rady Osiedla Letnie

Wanda Piaszczyńska

Członek Rady Osiedla Letnie

Krystyna Robaszko

Członek Rady Osiedla Letnie

Rada Osiedla Zachód

IMIĘ i NAZWISKO

FUNKCJA

Marek Petruk

Przewodniczący Rady Osiedla Zachód

Jerzy Kostkiewicz

Z-ca Przewodniczącego Rady Osiedla Zachód

Władysława Bartkowiak

Sekretarz Rady Osiedla Zachód

 Dorota Sieroń

Członek Rady Osiedla Zachód

Anna Morawska

Członek Rady Osiedla Zachód

Radosław Siwy

Członek Rady Osiedla Zachód

Dariusz Struzikowski

Członek Rady Osiedla Zachód

Rada Osiedla Stare Miasto

IMIĘ i NAZWISKO

FUNKCJA

Marek Szydłowski

Przewodniczący Rady Osiedla Stare Miasto

Józef Myszak

Z-ca Przewodniczącego Rady Osiedla Stare Miasto

Krystyna Wilczyńska

Sekretarz Rady Osiedla Stare Miasto

Jan Dudziński

Członek Rady Osiedla Stare Miasto

Iwona Mikołajuk

Członek Rady Osiedla Stare Miasto

Halina Sobolewska

Członek Rady Osiedla Stare Miasto

Jan Stolarczyk

Członek Rady Osiedla Stare Miasto

Rada Osiedla Chopina

IMIĘ i NAZWISKO

FUNKCJA

Andrzej Romanowski

Przewodniczący Rady Osiedla Chopina

Stanisław Rumian

Z-ca Przewodniczącego Rady Osiedla Chopina

Damian Gralak

Sekretarz Rady Osiedla Chopina

Krzysztof  Nowak

Członek Rady Osiedla Chopina

Członek Rady Osiedla Chopina

Rada Osiedla Kluczewo – Lotnisko

IMIĘ i NAZWISKO

FUNKCJA

Mariusz Kulbarsz

Przewodniczący Rady Osiedla Kluczewo – Lotnisko

Małgorzata Wójcik

Z-ca Przewodniczącego Rady Osiedla Kluczewo – Lotnisko

Danuta Pokaczajło

Sekretarz Rady Osiedla Kluczewo – Lotnisko

Albina Szabat

Członek Rady Osiedla Kluczewo – Lotnisko

 Stefanowicz Patryk

Członek Rady Osiedla Kluczewo – Lotnisko

Rada Osiedla Pyrzyckie

IMIĘ i NAZWISKO

FUNKCJA

 Łukasz Możejko

Przewodniczący Rady Osiedla Pyrzyckie

 Grzegorz Wiącek

Z-ca Przewodniczącego Rady Osiedla Pyrzyckie

 Anna Kisiel

Sekretarz Rady Osiedla Pyrzyckie

 Urszula Fabiniak

Członek Rady Osiedla Pyrzyckie

 Jolanta Kondrak

Członek Rady Osiedla Pyrzyckie